29 Eylül 2009 Salı

Bodrum Bodrum...


Evet sonunda iş başı yaptım ama ondan önce geçen hafta mı bu manzaraya karşı her sabah kahvaltımı yapıp ardından o sahile inip gezinerek geçirdim :) Bodrum'u seviyorum ama yazın değil, o kalabalık, bir de o sıcakla birleşti mi benim için sadece çile oluyor. Düşüncesi bile kalbimi sıkıştırıyor. Ama bu sefer okulların açılması, tatil sezonunun bitmiş olması ve bizim de bayramın son gününde gidiyor olmamızdan dolayı gerçekten çok güzeldi. Etraf sakin, ama boş değil, genelde turist ağırlıklı... Tam keyfini çıkaracak vakit yani. Orada yaşayan bir çok arkadaşımız vardı, hepsini ziyaret ettik. Hatta güzelim Linda'mızı bile :)
Linda'yla ben tam 4 sene beraber çalıştık :) O hep iş yerimin önünde keyif çattı :) biz de içerde ter döktük :) Bir abimiz emekli olurken onu da yanına aldı. "Artık onunda emekliliği geldi" deyip 2 emekli Bodrum'a yerleştiler.. Bize de yeni bir kapı oldular :)
Şimdi tekrar iş başı yapmak zor oldu gerçekten. Adapte olmakta zorlanıyorum :) Ne çabuk kopmuşum :) Ama daha benim emekliliğime çoook var, hadi bakalım başlasam iyi olacak artık.

Hiç yorum yok: